Import i dystrybucja win oraz alkoholi
email biuro@wincin.pl

ZOSTAŃ PRZEDSTAWICIELEM HANDLOWYM NASZEJ FIRMY !

Win-Cin jest firmą rodzinną, której filozofią jest być blisko klienta, doskonale rozumieć jego potrzeby. Zasadniczy kierunek naszego działania oparty jest na rozwoju importu i dystrybucji win i alkoholi poprzez sieć przedstawicieli / agentów handlowych w całym kraju. Zaopatrujemy ponad 1500 klientów – sklepów detalicznych. Wiarygodność firmy została zweryfikowana przez 18 lat funkcjonowania na rynku i sprzedaż milionów butelek wina i alkoholi.

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: cała Polska

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie, utrzymywanie i rozwijanie długoterminowych relacji z klientami
  • doradztwo w zakresie produktów
  • realizacja planów sprzedaży

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie (wyższe będzie dodatkowym atutem)
  • znajomość branży FMCG – rynek alkoholi, piwa lub napojów
  • znajomość rynku lokalnego oraz konkurencji
  • nastawienie na realizacje zadań
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem
  • duża samodzielność w działaniu
  • dyspozycyjność i mobilność
  • gotowość do samodzielnej pracy w terenie
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowa o pracę/działalność gospodarcza
  • szkolenie z zakresu oferty produktowej naszej firmy
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • wynagrodzenie odpowiadające doświadczeniu
  • niezbędne wyposażenie do pracy (telefon komórkowy, samochód służbowy)

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Oferty prosimy przesyłać na adres mailowy: rekrutacja@wincin.pl.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).