Import i dystrybucja win oraz alkoholi
email biuro@wincin.pl
21
WRZ
2020

Katalog 2020/2021

Posted By :
Comments : 0

Witajcie! Kolejny rok minął zbyt szybko…

Na stronie jest do pobrania katalog 2020/21,  a w nim nowości z Argentyny – kraju, do którego praktycznie nie dotarła plaga filoksery, dziesiątkująca w XIX winnice na całym świecie . Dzięki temu, w argentyńskich winnicach obyło się bez ingerencji w krzewy winorośli zachowując ich walory. W  najnowszym katalogu pojawiło się aż 8 pozycji – asortyment win La Vuelta oraz Cruz Alta.

Bag in Box 3 L – pierwszy raz w naszym portfolio pojawiły się dwie propozycje win w tym wyjątkowym opakowaniu . Czym jest Bag in Box (BiB)? Zapraszam do poczytania o walorach BiB w kolejnym poście 🙂 W takiej formule znajdziecie u nas Giacondi Chardonnay oraz Doppio Passo Primitivo.

Altanza – z hiszpańskiego regionu Rioja, wina które zostały docenione przez uznanego krytyka Jamesa Sucklinga, zwłaszcza Crianza i Reserva z wysokimi notami 92 pkt.

altanza

Trzy nowe włoskie gamy z silną pozycją na rynku włoskim – niemal wszystkie zostały uhonorowane przez znanych krytyków winiarskich, a wśród nich są także złoci medaliści Berliner Wine Trophy .

Masseria Doppio Passo – gama monumetalnych win appassimento w przyciągającej wzrok, welurowej etykiecie ( Cuvee ’16) i zamkniętych w niepospolitej formie zalakowanych butelek.

masseria

Barbanera Special Selection – włoska świetna kolekcja aromatycznych o gęstej teksturze, dobrze odbieranych win – zdobyły wysokie punkty Yearbook of the Best Italian Wines 2020.

barbanera special selection gama

Primodi – świetna jakość z Puglii , Toskanii i Sycylii w jubileuszowej etykiecie 🙂  Uhonorowane 97 punktami Luca Maroni.

primidi sicilia primodi toscana primodi puglia

Przenieśmy się teraz bliżej wschodnich terenów – Mołdawii .

Naniko to wina słodkie białe , czerwone i różowe o owocowym aromacie  śliwki , granatu lub winogron.

Z kolei naszą dobrze znaną kolekcję Pollo Creek rozszerzyliśmy o „maluchy” czyli Pollo Creek w pojemności 0,2 l . Do wyboru białe wytrawne Pinot Grigio lub czerwone półwytrawne Pinot Noir.  Ciekawostka – można stworzyć 6-pak „maluchów” w pudełku i .. zabrać ze sobą ! Prawda, że to świetny pomysł?

pollo creek 2

Nie samym winem człowiek żyje…

Bardzo miło mi napisać, że do naszej kolekcji rumów dołączyły rumy Caracas Club z Wenezueli – Nectar oraz Anejo 8 anos  . W kolejnym poście możecie znaleźć więcej informacji o tych rumach , a także przepisy na pyszne drinki z ich udziałem 🙂

Presentación de PowerPoint

Wreszcie, przy nowym katalogu możecie skosztować także piw:  Vilkmerges i Kalnapilis z litewskich browarów, mające na swoim koncie złote medale jako najlepszy produkt Litwy.

Kalnapilis_prezentacja_maj_2020_allVilkmerges_prezentacja

Koniecznie sprawdźcie też naszą nową galerię zdjęć! Jestem pewna, że coś wpadnie Wam w oko!

Miłego przeglądania katalogu,

Magda